Czy nie można odczytać zapisu ze skrzynek lotu …

Publikacja w serwisie: 23 January 2018
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi:

Zobacz także:

» "List z Polski" » Fałszerstwa w raporcie Millera » Sprzeczności w raporcie Millera » Antoni Macierewicz o komisji Millera » Co będzie w raporcie Millera » Czego nie znalazłem w raporcie Millera » MAK: Nic nowego w raporcie Millera, wady lotniska opisaliśmy wcześniej » Schetyna o raporcie Millera: Możemy tylko prosić o cierpliwość » Eksperyment na raporcie » W raporcie MAK kapitulanctwo Tuska wyjdzie na jaw » MACIEREWICZ O ROSYJSKIEJ KONFERENCJI » MACIEREWICZ O KONFERENCJI PROKURATORÓW » Macierewicz o kopiach stenogramów » Macierewicz: nieprawdziwa wersja MAK » Macierewicz: To była zbrodnia » Rozmowa Niezależna – Antoni Macierewicz » Macierewicz: Tu-154M nie uderzył w drzewo » Macierewicz: Co Ewa Kopacz naprawdę widziała? » Macierewicz: Tusk wie więcej, niż mówi » Antoni Macierewicz – Komisja Obrony Narodowej » Macierewicz złoży zawiadomienie do prokuratury ws. Akcji Krzyż » Smoleńsk – Antoni Macierewicz kontra Donald Tusk i Grzegorz Schetyna » Antoni Macierewicz na temat śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej – 24.09.2010 » MAK: W raporcie 72 wnioski o przyczynach katastrofy » Błędy w raporcie MAK należy zgłosić w ICAO » Żadnych nazwisk w raporcie – “To analiza faktów, a nie rozpatrywanie winy” » Od kłamstwa do nienawiści » Kolejne kłamstwa? » Koalicja kłamstwa » KŁAMSTWA TVN, TOK FM I INNYCH MEDIÓW » Zakładnicy kłamstwa smoleńskiego? » 4 KŁAMSTWA SMOLEŃSKIE TUSKA » [Kłamstwa MAK] Pijany generał » [Kłamstwa MAK] Teza o “presji” i “naciskach” » Rekonstrukcja kłamstwa w teatralnym emploi » Seremet wspiera ruskie kłamstwa ?! » E. Klich : “Kłamstwa, bzdury, manipulacje” » Kogo przekonały kłamstwa rządu » Tusk “nie powinien brać własnej propagandy za rzeczywistość. Po raporcie MAK w głębi duszy i tak jest pewnie rusofobem” » Telefon smoleńskiej ofiary – obnażenie kłamstwa » Sekcje zwłok i inne rosyjskie kłamstwa » [Kłamstwa MAK] Nawigator nie mógł przestawić ciśnieniomierza » [Kłamstwa MAK]: Lot z prezydentem nie miał statusu HEAD » „Katastrofa Smoleńska” – kłamstwa i zwalanie winy… » [Kłamstwa MAK] MAK kręcił nawet przy polisach » Zatrzymany odmówił czy jemu odmówiono – kolejne kłamstwa z Moskwy » Nie można w Polsce przeprowadzić wyborów parlamentarnych “w cieniu rosyjskiego kłamstwa smoleńskiego” » “Jeśli ktokolwiek sobie wyobraża, że Polacy o tym zapomną, że da się przez odkładanie w czasie zamazać sprawę, to myślę, że zarówno ja, jak i wszyscy, którzy byli tam, w Katyniu, i czekali na Pana Prezydenta, a potem dowiadywali się o tej tragedii, nigdy do tego nie dopuścimy.” Antoni Macierewicz » Krętactwa Millera » Macierewicz pyta o podstawy awansu gen. BOR » Macierewicz apeluje do Polonii ws. Smoleńska » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

To jest komentarz do artykułu:

Antonii Macierewicz o raporcie Millera: fałszerstwa i kłamstwa

napisany przez: jolka.w.

Czy nie można odczytać zapisu ze skrzynek lotu z dnia 7.04.2010r.Chyba są przechowywane w jakimś archiwum?Dałoby to wiedzę na temat działania pilotów jak i urządzeń podczas lądowania 7 kwietnia..Poza tym należy przesłuchać jako świadka osobę,która była kapitanem załogi i lądowała w Smoleńsku 7.04.2010r.Pan Protasiuk,który leciał wówczas jako drugi pilot zapewne obserwował działania kapitana i doskonale wiedział czy samolot lądował na automacie czy też “ręcznie”.Musiał być z jakiegoś powodu przekonany o prawidłowości swoich działań podczas lotu 10.04.2010r.
Sprawdzenie zapisu skrzynek lotu z 7.04.2010r. wiele by wyjaśniło,tak moim skromnym zdaniem.
PS.

Ostatnio komentowane przez: jolka.w

 • “Smoleńsk fiction” polskich prokuratorów
  Mnie bardzo nurtuje od kwietnia 2010r. następująca sprawa:DLACZEGO PREMIER POLSKI(lub też Prokurator Generalny
  ) NIE WYDAŁ POLECENIA WYKONANIA SEKCJI CIAŁ OFIAR KATASTROFY-chociażby Prezydenta i pilotów,chociaż każda z tych 96 ofiar na to zasługiwała!
  DLACZEGO? NIE CHCIAŁ,KTOŚ MU ZABRONIŁ…?WE WŁASNYM KRAJU???
Oceń artykuł:
(4.06)
głosów: 18
tagi:

Jeden Komentarz: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • jolka.w :

  Czy nie można odczytać zapisu ze skrzynek lotu z dnia 7.04.2010r.Chyba są przechowywane w jakimś archiwum?Dałoby to wiedzę na temat działania pilotów jak i urządzeń podczas lądowania 7 kwietnia..Poza tym należy przesłuchać jako świadka osobę,która była kapitanem załogi i lądowała w Smoleńsku 7.04.2010r.Pan Protasiuk,który leciał wówczas jako drugi pilot zapewne obserwował działania kapitana i doskonale wiedział czy samolot lądował na automacie czy też “ręcznie”.Musiał być z jakiegoś powodu przekonany o prawidłowości swoich działań podczas lotu 10.04.2010r.
  Sprawdzenie zapisu skrzynek lotu z 7.04.2010r. wiele by wyjaśniło,tak moim skromnym zdaniem.
  PS.

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 16 Thumb down 1

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters