Fakt o dwóch wybuchach został już potwierdzony w …

Publikacja w serwisie: 23 January 2018
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zobacz także:

» "List z Polski" » Nie mechaniczne uderzenie, a wybuchy były przyczyną zniszczenia tupolewa » “Komsomolskaja Prawda”: Tajna instrukcja przyczyną katastrofy Tu-154M? » Belgijska prasa: Niewyszkoleni piloci byli przyczyną katastrofy » RAPORT: Problemy z komunikacją między kontrolerem a załogą mogły być przyczyną katastrofy » Wielkie pranie mózgu przyniosło efekty » Sekcja zwłok Prezydenta budzi wielkie podejrzenia. » KTO WBIŁ W BRZOZĘ KAWAŁEK TU-154? » Tu-154M – moment uderzenia w brzozę » Tupolew ściął brzozę bez utraty skrzydła » Jak jeden z najsilniejszych samolotów świata utracił skrzydło po uderzeniu w 40-centymetrową brzozę ?! » Były zaniedbania, mogą być zarzuty » W katalogu Maksymienkowa były szczątki z lampasami » Mielismy próbkę kiedy były 2 Kaczory NA RAZ. » Były dowódca Tu-154 o naciskach przed Tbilisi » Po jaki grom były te powielacze? – Eunuchy III RP » Były doradca Putina w parlamentarnym zespole smoleńskim » Były szef ABW – Moskwa dogra własne oprogramowanie » Były trzy telefony satelitarne. Nie mamy żadnego » Lista osób, które były na pokładzie rządowego Tu-154 » Czy przedmioty należące do funkcjonariuszy BOR były objęte immunitetem dyplomatycznym » Były generał KGB w BBN. Stanisław Koziej: temat Smoleńska sam wypłynie » Gazowe interesy Putina załatwiane były z polskim premierem … » Samoloty Embrayer były już gotowe w połowie 2009 roku » Były ostrzeżenia ze strony rosyjskiej – Lotnisko w Smoleńsku było „zaniedbane” » Były rzecznik MSWiA – “czas tej formacji o sowieckim rodowodzie minął” » Wyszły od Tuska, nie były u prezydenta – premier obrażał część osób » Były szef kontrwywiadu wojskowego chce „przeprowadzenia dowodu z kompletnych billingów z 10 i 11 kwietnia 2010 r.” » Były ambasador nie pamięta w jaki sposób rzeczy osobiste Tomasza Merty znalazły się w jego gabinecie » Były agent GRU, obecnie pisarz i badacz historii ZSRR, Wiktor Suworow: Rosja jest zdolna do “politycznego morderstwa”… » Zdjęcia z katastrofy » Mapa katastrofy Tu-154 » Satelitarne zdjęcie katastrofy Tu-154 » Mogli uniknąć katastrofy Tu-154 » Ił-76 i godzina katastrofy w Smoleńsku » Międzynarodowe śledztwo ws. katastrofy? » PiS ma zespół ds. katastrofy smoleńskiej » Zdjęcia z miejsca katastrofy Tu-154 » Kolejna rocznica katastrofy » Przyczyny katastrofy samolotu tu-154 » Do wyborów nie będzie raportu z katastrofy » UK: protest ws hołdu dla ofiar katastrofy » Prokuratura: 4 wersje przyczyn katastrofy » “Nie ma jedynej przyczyny katastrofy smoleńskiej” » Pierwsza ugoda ws. katastrofy smoleńskiej » “Nieznane fakty ws. katastrofy smoleńskiej” » 96 ofiar katastrofy, 320 protokołów sekcji » Rosja: to my jesteśmy winni katastrofy » Satelitarne zdjęcie z miejsca katastrofy » Trzy hipotezy katastrofy Tu-154M » Raport MAK: bezpośrednie przyczyny katastrofy » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

To jest komentarz do artykułu:

Przyczyną katastrofy były “dwa wielkie wstrząsy”, a nie uderzenie o brzozę

napisany przez: ciulek.

fakt o dwóch wybuchach został już potwierdzony w niejednej publikacji także pro rosyjscy niedowiarkowie – zacznijcie to dostrzegać albo wróćcie do swojego matrixa.

Oceń artykuł:
(4.51)
głosów: 37

Komentarze: »

Jeśli uważasz że któryś komentarz nie powinien się tutaj znaleźć zgłoś to na adres:

admin@smolensk-2010.pl
 • ciulek :

  fakt o dwóch wybuchach został już potwierdzony w niejednej publikacji także pro rosyjscy niedowiarkowie – zacznijcie to dostrzegać albo wróćcie do swojego matrixa.

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 117 Thumb down 20

 • hexan :

  To prawda z tymi wybuchami.Wiedziałem o tym już niecałą godzinę po katastrofie.
  Jechałem wtedy autobusem MPK i słyszałem rozmowę kobiety do której dzwoniła rodzina ze Smoleńska.Mówili,że widzieli i słyszeli dwa wybuchy jak samolot był jeszcze w powietrzu.Rozmawiałem później z nią na ten temat.Potem o tym zapomniałem na skutek tego co mówili o tym i co mówią dalej w telewizjach itp..To że ta informacja jest prawdziwa potwierdzam swoim słowem honoru.

  Komentarz lubiany przez innych czytelników: Oceń go. Thumb up 206 Thumb down 34

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters