Kogo przekonały kłamstwa rządu

Publikacja w serwisie: 01 August 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » 4 KŁAMSTWA SMOLEŃSKIE TUSKA » Kogo pochowali? » Kogo tak naprawdę reprezentuje Edmund Klich? » Wiemy dla kogo pracuje AGENT Siergiej Amelin » ŚP. ALEKSANDER SZCZYGŁO O ZANIECHANIACH RZĄDU » Błędne porozumienie rządu Polski z Rosją » Ewa Błasik – “PROTESTUJĘ PRZECIW BIERNOŚCI RZĄDU TUSKA” » Na pogrzebie pilota Tu-154 nie było nikogo z rządu Tuska » Doradca rządu RFN dziękuje Bogu za katastrofę smoleńską » Największym błędem polskiego rządu było oddanie śledztwa MAK » Ministrowie rządu Donalda Tuska nie dopełnili swoich obowiązków » Kolejne kłamstwa? » Koalicja kłamstwa » Od kłamstwa do nienawiści » [Kłamstwa MAK] Pijany generał » Zakładnicy kłamstwa smoleńskiego? » KŁAMSTWA TVN, TOK FM I INNYCH MEDIÓW » Akt oskarżenia przeciwko gen. Pawłowi Bielawnemu, byłemu wiceszefowi Biura Ochrony Rządu » Jarosław Kaczyński: Informacje rządu miały charakter wyraźnie zamierzonej prowokacji » [Kłamstwa MAK] Teza o “presji” i “naciskach” » E. Klich : “Kłamstwa, bzdury, manipulacje” » Seremet wspiera ruskie kłamstwa ?! » Rekonstrukcja kłamstwa w teatralnym emploi » Polityka obecnego rządu wobec Rosji przypomina bardziej postawę zbłąkanego ślepca » RZECZNIK RZĄDU: “Dlaczego w zderzeniu z brzozą odpadło skrzydło Tu-154M? – Bo ktoś je nadpiłował.” » [Kłamstwa MAK] MAK kręcił nawet przy polisach » [Kłamstwa MAK] Nawigator nie mógł przestawić ciśnieniomierza » „Katastrofa Smoleńska” – kłamstwa i zwalanie winy… » [Kłamstwa MAK]: Lot z prezydentem nie miał statusu HEAD » Sekcje zwłok i inne rosyjskie kłamstwa » Telefon smoleńskiej ofiary – obnażenie kłamstwa » Rosja nie chce oddać nam broni oficerów Biura Ochrony Rządu, którzy zginęli w Smoleńsku » Polscy śledczy uznali wreszcie fakt obecności oficerów Biura Ochrony Rządu na Siewiernym » Antonii Macierewicz o raporcie Millera: fałszerstwa i kłamstwa » Zatrzymany odmówił czy jemu odmówiono – kolejne kłamstwa z Moskwy » Apel do obywateli USA, którzy mają prawo na mocy ustawy do dostępu do wszelkich dokumentów będących właśnością rządu USA. » Niechęć polskiego rządu i prezydenta do podjęcia stosownych działań które mogłyby wyjaśnić przyczyny tragedii smoleńskiej.. » Wrak jest niezabezpieczony, ale mówiąc brutalnie, nie sądzę, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie dla śledztwa – Paweł Graś, rzecznik rządu » Nie można w Polsce przeprowadzić wyborów parlamentarnych “w cieniu rosyjskiego kłamstwa smoleńskiego” » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Jak wynika z sondażu SMG/KRC MillwardBrown dla TVN24 po zaprezentowanym w piątek raporcie komisji Miller dla prawie połowy Polaków przyczyny katastrofy smoleńskiej są wciąż niejasne.

Z uzyskanych odpowiedzi wynika, że dla 49% przyczyny katastrofy wciąż są niejasne. O tym, że “ogólnie raport ten jednoznacznie wyjaśnił przyczyny katastrofy” jest przekonanych 24% respondentów. 26% badanych nie miała zdania na ten temat.

W piątek po konferencji szefa MSWiA Jerzego Millera został zaprezentowany raport dotyczący przyczyn katastrofy smoleńskiej. Raport wytyka serię błędów po stronie polskiej i rosyjskiej. Podczas konferencji prasowej po prezentacji padło wiele kłopotliwych pytań, m.in. o sztuczną mgłę, alkohol w organizmie gen. Błasika czy kwestię rzekomych “dwóch wstrząsów” na pokładzie Tu-154, które miały – zdaniem niektórych komentatorów i polityków – mogły doprowadzić katastrofy.

- To nie byli samobójcy. Podjęli decyzję “odchodzimy na drugi krąg”. Lotnicy wiedzieli, że warunki atmosferyczne nie uprawniały ich do lądowania – podkreślił szef MSWiA Jerzy Miller.

Po konferencji prasowej, na której zaprezentowano raport polskiej komisji badania wypadków lotniczych ws. okoliczności i przyczyn katastrofy samolotu z 10 kwietnia 2010 r, rodziny ofiar spotkały się z członkami komisji.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Raport-Millera-przekonal-Polakow-Najnowszy-sondaz,wid,13643479,wiadomosc.html?ticaid=1cc3b&_ticrsn=3

29 lipca 2011

Oceń artykuł:
(5.00)
głosów: 1
tagi: , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters