Tu 154M został rozerwany

Publikacja w serwisie: 10 November 2011
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Jak Latkowski został dowódcą “306. specpułku” » “Adrij Mendierej ZOSTAŁ ZAMORDOWANY” » Newsweek: Przycisk “uchod” nie zadziałał, bo nie został aktywowany » DEWASTACJA TRWA – 36. pułk specjalny został zlikwidowany » Protokół Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego został przygotowany pod tezę z góry założoną » Mój dziadek został zamordowany, a ojciec zginął w katastrofie samolotowej – mówi Izabella Sariusz-Skąpska » Macierewicz: Tu-154M nie uderzył w drzewo » Zespół Macierewicza: Przed katastrofą w Tu-154M był wyciek » Możemy nigdy nie poznać danych z czarnych skrzynek Tu-154M ? » Prezydencki Tu-154M nr 101 » Tu-154M Landing Procedure » Ekshumacje ofiar Tu-154M » Załoga samolotu Tu-154M » LISTA PASAŻERÓW TU-154M » Zginęli w katastrofie Tu-154M » Trzy hipotezy katastrofy Tu-154M » Co jeszcze szwankowało w rządowym Tu-154M? » Rejestrator Tu-154M z polskiej firmy » samoloty.pl – O katastrofie Tu-154M inaczej » Prokuratura: Tu-154M był prawidłowo wyważony » Nowe fragmenty nagrań z Tu-154M » Odbył się eksperyment na samolocie Tu-154M 102 » Katastrofa Tu-154M – raport wstępny » MAK udostępnił raporty z remontu Tu-154M » ATM QAR z Tu-154M – czyli kolejna ściema » Tu-154M – moment uderzenia w brzozę » Porównanie 2 filmów z katastrofy TU-154M » Wyremontowany Tu-154M przekazany Polsce » Film z remontu prezydenckiego Tu-154M w Samarze » Dezinformacje na temat odzyskania wraku Tu-154M » Fragment Tu-154M w sukience Matki Bożej » Tu-154M gotowy do przekazania komisji Millera » ABW bada film z miejsca katastrofy Tu-154M » Wrak TU-154M w Smoleńsku [amatorski film] » Kpt. Aleksandr Muramszczikow – katastrofa TU-154M dezinformacje! » Macierewicz: kontrolerzy winni katastrofy Tu-154M » Co Tu-154M może zrobić bez końcówki skrzydła? » Tu-154M to przerobiony bombowiec, nie mógł się rozsypać » Lustracja pilotów TU-154M. IPN ujawnia szczegóły » Przyczyny katastrofy Tu-154M nie w najbliższym czasie » Rosja zawiesza użytkowanie Tu-154M; “zbyt awaryjne” » Prokuratura zajmie się sprawą niszczenia wraku Tu-154M » Nikt nie zgłosił się do przetargu na Jaki-40 i części do Tu-154M » Odczytano kolejne fragmenty czarnych skrzynek Tu-154M » Zapis polskiej czarnej skrzynki samolotu Tu-154M » Przeraża mnie to, co zrobiono w Samarze z Tu-154M [DEZINFORMACJA] » Misja Specjalna 21.09.2010 – Katastrofa Polskiego Tu-154m [1/2] » Pierwsze kadry po katastrofie samolotu prezydenckiego Tu-154M… » Powody lawinowego wzrostu incydentów lotniczych na Tu-154M » Lustracja załogi Tu-154M. Politycy zgodni: to skandal » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Na posiedzeniu Zespołu d/s wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej zaprezentowano rekonstrukcję świadczącą o tym, że samolot został rozerwany.

Oceń artykuł:
(4.64)
głosów: 28
tagi: , , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters