Hiszpania w nagrodę za Smoleńsk

Publikacja w serwisie: 12 May 2012
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Turowski – Jakimiszyn – Smoleńsk » Smoleńsk nie miał danych o przylocie Tu-154? » Arabski: Atakują mnie za Smoleńsk, bo tylko ja żyję » Smoleńsk: tajne rozmowy ludzi Putina i Tuska » Smoleńsk- Kto był organizatorem wyjazdu oraz dokonania B. Klicha i M. Janickiego. » SMOLEŃSK 10 kwietnia 2010 – podsumowanie na dzień 9.07.2010 » Smoleńsk w Kongresie USA » Generał KGB, BBN i Smoleńsk » Co ma Smoleńsk do wyborów prezydenckich? » Smoleńsk w cieniu skorumpowanego MAK » SMOLEŃSK 10.04.2010 – PAMIĘTAMY! » GAZPROM – wybory – Smoleńsk » Facebook vs. Smolensk-2010.pl » Smoleńsk w wersji niedociekliwej » Smoleńsk: Dziewiętnaście minut po 8.41 » Smoleńsk – zaniedbania i przyczyny » Smoleńsk – nowe fakty » Smoleńsk. La teoria di un complotto » Smoleńsk to morderstwo z premedytacją? » Smoleńsk. Przyczynek do tragedii. » Questions regarding Smolensk air crash » Smoleńsk: niewygodne fakty » Smoleńsk – tło długofalowej strategii (1) » Smoleńsk: Pasażerowie Tu-154 powinni przeżyć » Sejm nie może nie pytać o Smoleńsk » Smoleńsk. Historia amatorskiego wideo » Smoleńsk, Krakowskie Przedmieście, Łódź » Smoleńsk: wawelska tablica gotowa » “Smoleńsk fiction” polskich prokuratorów » SMOLEŃSK: ZNIKAJĄCE ZDJĘCIA SATELITARNE » Smoleńsk: ekspertyzy “obiektów biologicznych” » Smoleńsk: wersje alternatywne i teorie spiskowe » Smoleńsk – hipoteza zamachu – argumenty w pigułce V2 » Jest paragraf na “Smoleńsk. Zapis śmierci” » SMOLEŃSK 10/4/10 – PRÓBA PODSUMOWANIA NA DZIEŃ 26.06.2010 » Smoleńsk – to mógł być zamach – argumenty w pigułce » Smoleńsk: Za pięć dwunasta – E. Klich ma pytania. » Tęsknimy! Ku pamięci Załogi TU-154 – Smolensk 10.04.2010 » SMOLEŃSK: NOWY ŚWIADEK, NOWE FAKTY » Katastrofa. Smoleńsk. Teorie spiskowe, część II » SMOLEŃSK: ROSJANIE NISZCZYLI ZAWARTOŚĆ APARATÓW OFIAR » Amatorski film z miejsca katastrofy – Smoleńsk 10.04.2010. » Di nuovo le manipolazioni intorno alla catastrofe di Smoleńsk. » Jarosław Kaczyński – Smoleńsk to tysiąc afer Rywina » An amateur video from Smoleńsk – an analysis and audio transcription » Smoleńsk: Hipoteza nr 4. / Nigdy nie uwierzę, że to zrobili Rosjanie. » [ENGLISH] Smolensk 2010 – PLANE CRASH RESUME » APEL ANDRZEJA MELAKA KATASTROFA SMOLEŃSK 2010 » Smoleńsk – Antoni Macierewicz kontra Donald Tusk i Grzegorz Schetyna » Smoleńsk: Katastrofa samolotu Tu 154. Prezydent Lech Kaczyński był na pokładzie. Nikt nie przeżył » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Czy Tomasz Arabski chce schować się za dyplomatycznym immunitetem i uniknąć odpowiedzialności za fatalną organizację lotu prezydenta Lecha Kaczyńskiego do Smoleńska? Arabski, odpowiedzialny w kwietniu 2010 r. za organizację lotów VIP, teraz ma zostać ambasadorem RP w Madrycie.

W lipcu prawdopodobnie zwolni się funkcja ambasadora RP w Hiszpanii. W MSZ nieoficjalnie od wielu tygodni mówi się o tylko jednym z najbliższych i najbardziej zaufanych współpracowników Donalda Tuska. To Tomasz Arabski, który prawie od 5 lat pełni funkcję szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – czytamy w „Naszym Dzienniku”.

12 maja 2012

http://niezalezna.pl/28198-hiszpania-w-nagrode-za-smolensk

Oceń artykuł:

tagi: , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters