Smoleńskie sekcje zwłok: dlaczego Ewa Kopacz kłamała

Publikacja w serwisie: 25 July 2012
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce
tagi: , , , , ,

Zobacz także:

» "List z Polski" » Rosjanie przeprowadzili sekcje zwłok wszystkich ofiar katastrofy » Polscy lekarze nie brali udziału w sekcjach zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej – Ewa Kopacz » Sekcje zwłok i inne rosyjskie kłamstwa » Macierewicz: Co Ewa Kopacz naprawdę widziała? » 4 KŁAMSTWA SMOLEŃSKIE TUSKA » Kopacz spotka się z Putinem » Anonsowane z wielkim szumem przez polską prokuraturę protokoły sekcji zwłok zostały jednak w Moskwie » Opowieść Kopacz jest nieprawdziwa » Kopacz: Mam dosyć teorii spiskowych » Smoleńskie kłamstwo WSI » Kłamstwo smoleńskie » Jak spacyfikować rodziny smoleńskie » Gigantyczne kłamstwo smoleńskie » Ekshumacja zwłok Anny Walentynowicz » Koalicja brnie w kłamstwo smoleńskie » Śledztwo smoleńskie w Izbie Reprezentantów » Śledztwo smoleńskie – umorzenie do sądu » Śledztwo smoleńskie, czyli międzynarodowy szok » Buzek odsyła rodziny smoleńskie do psychiatry » Śledztwo smoleńskie: Rosja prosi o akta » Czy polscy lekarze uczestniczyli w sekcjach zwłok… » Sekcja zwłok Prezydenta budzi wielkie podejrzenia. » Warto rozmawiać – 04.01.2011 – dlaczego raport MAK jest nie do przyjęcia » MAK przekaże Polsce dokumenty smoleńskie – 251 dokumentów, w sumie 10 tys. stron » Chaos w rosyjskich dokumentach z sekcji zwłok ofiar katastrofy 10 kwietnia » Małgorzata Wassermann ma „stuprocentową pewność”, że sekcja zwłok jej ojca, który zginął w katastrofie smoleńskiej, została sfałszowana – pisze “Newsweek” » Dezinformacja – Kto i dlaczego?! » Dlaczego Komorowski tak się śpieszy? » Dlaczego tupolewy spadały? » Dlaczego Tu-154 lądował od wschodu? » Dlaczego pilot Tu-154 lądował » DLACZEGO ZAMILKŁ KOMPUTER POKŁADOWY » Dlaczego MON nie broni swojego generała? » Dlaczego sprawdzamy się w sytuacjach tragicznych ? » Nie wiemy, dlaczego nie zamknięto lotniska » Dlaczego ścieżka schodzenia nagle się załamała » Rosjanie tłumaczą dlaczego pocięli wrak » Dlaczego szumi w czarnych skrzynkach tupolewa? » Dlaczego nikt nie pyta o naciski na kontrolerów? » Dlaczego w tupolewie zabrakło rosyjskiego nawigatora? » Katastrofa: dlaczego nie zadziałał system ostrzegawczy? » Dlaczego zostawiliście śledztwo w rękach ludzi rodem z KGB? » Ktoś mógł przeżyć katastrofę? Kto i dlaczego strzelał? » Musimy poznać prawdę, dlaczego doszło do katastrofy. » Polacy pytają Rosjan, dlaczego cięto wrak Tu-154 i wybijano w nim szyby » “Dlaczego polski generał otrzymał medialny strzał w tył głowy?”, pytało dziś PiS » Prezydencki Tupolew Tu – 154 wyposażony był w nowoczesny system ostrzegawczy TAWS – dlaczego nie zadziałał? » Rewelacyjny wywiad z Śp. prof. Pawłem Wieczorkiewiczem – Dlaczego Rzeczpospolita czekała 2 lata z publikacją? » RZECZNIK RZĄDU: “Dlaczego w zderzeniu z brzozą odpadło skrzydło Tu-154M? – Bo ktoś je nadpiłował.” » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

- W dokumentach sekcyjnych babci, które niedawno otrzymaliśmy z Moskwy widnieją podpisy rosyjskich patomorfologów i tłumacza. Nie ma żadnego innego polskiego nazwiska – powiedział podczas dzisiejszego posiedzenia zespołu parlamentarnego badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej wnuczek Anny Walentynowicz, Piotr Walentynowicz. Zespół Antoniego Macierewicza zawiadomi prokuraturę o odpowiedzialności b. minister zdrowia Ewy Kopacz oraz prokuratorów w związku z nieprawidłowościami przy sekcji zwłok ofiar tragedii.

Nie ma już żadnych wątpliwości, że polscy patomorfolodzy, ani prokuratorzy nie brali udziału w żadnej z sekcji ofiar katastrofy. W dokumentach medycznych nie widnieje bowiem żaden polski podpis.

Dlaczego Ewa Kopacz kłamała, sprawdzi prokuratura. Zespół parlamentarny zawiadomi bowiem śledczych o odpowiedzialności b. minister zdrowia oraz prokuratorów w związku z nieprawidłowościami przy sekcji zwłok ofiar tragedii – zapowiedział dziś Antoni Macierewicz.Polska prokuratura zapewniała opinię publiczną, Sejm, rząd, że uczestniczyła w sekcjach zwłok, identyfikacji i oględzinach. Okazuje się, że to jest nieprawda. Dokumentacja, którą przeglądali w prokuraturze przedstawiciele rodziny Anny Walentynowicz udowadnia, że nie sporządzali i nie uczestniczyli w jej sporządzaniu przedstawiciele organów państwa polskiego - mówił poseł Antoni Macierewicz, przewodniczący zespołu parlamentarnego badającego przyczyny katastrofy Tu-154M.

W jego opinii zapewnianie o tym jest nie tyle kłamstwem i oszustwem, ale ma na celu ukrycie popełnienia przestępstwa niedopełnienia obowiązków przez polskich prokuratorów, którzy byli w Rosji, ale także wprowadzaniem w błąd organów ścigania i opinii publicznej.

Więcej w jutrzejszej “Gazecie Polskiej Codziennie”

24 lipca 2012

http://niezalezna.pl/31237-smolenskie-sekcje-zwlok-bedzie-doniesienie

Oceń artykuł:

tagi: , , , , ,

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters