Strona główna » WSTĘP

WSTĘP

Szanowni!

Poniżej zamieszczam mapę pytań, stworzoną jako efekt mojej i waszej pracy. Mapa pytań, podobnie jak jej kolejne wersje i – mam nadzieję, tworzona mapa odpowiedzi, nie ma autora; sam nie przywołuję autorów poszczególnych pytań, nie przypisuję sobie też jej autorstwa w rozumieniu ustawy „Prawo Autorskie”.

Jesli któreś z istotnych Waszych pytań nie znalazło się w tekście, proszę o umieszczenie go jeszcze raz i łaskawe pohamowanie irytacji :-)

Przeczytałem WSZYSTKIE nadesłane pytania i – miarę możliwości, większość blogów, które nawiązywały do najistotniejszego polskiego tematu od czasów zbrodni katyńskiej i katastrofy w Gibraltarze.

Mapę pytań może rozpowszechniac i kopiować; proszę jednak osoby kopiujące, by ewentualne pytania padające na innych forach zechciały łaskawie wklejać na tym blogu. Będę szczerze zobowiazany, jeśli przy formułowaniu kolejnych pytań zastosujecie standard Verdana 12, brak spacji przed znakami przystankowymi i korektę tekstu.

Propozycje proszę uzupełnić wskazaniem według numerologii pytań z mapy.

Zapraszam do pracy, z góry dziękuję za uwagi i serdecznie pozdrawiam!

Rolex

hekatonchejres.salon24.pl

MAPA PYTAŃ – SPIS TREŚCI

ROZDZIAŁ I STAN POLSKIEGO LOTNICTWA WOJSKOWEGO


Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters