Strona główna » Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP

Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP

„Kto ma władzę, ten ma media.

Kto ma media, ten ma władzę”.

Przysłowie to niewątpliwie miał w głowie Adam Michnik vel Szechter, gdy w 1989 roku w Magdalence, bonzowie partyjni rozdzielali „stołki”, dla tzw. „opozycji demokratycznej”. Michnik jedyne czego sobie zażyczył to właśnie media. Służby sowieckie w polskich mundurach, które przecież nagle nie rozpłynęły się w powietrzu, nie wyparowały i nie uległy autodestrukcji, doskonale zdawały sobie sprawę, że media są najlepszym narzędziem do podporządkowania sobie mas. Oczywiście wymaga to czasu, ale ostatnie dwadzieścia lat dowiodło, że tego czasu nie zmarnowano. Przez ponad dwadzieścia lat tzw. „wiodące media” w Polsce prowadziły proces indoktrynacji społeczeństwa. Miało to na celu stworzenie przeważającej masy „biernych, ale wiernych”, którzy nie potrafią myśleć samodzielnie i niezależnie, aby mieć pełny wpływ na podejmowane przez nich decyzje. Dzisiaj najjaskrawiej widać, w jak dużym stopniu ten cel został osiągnięty, gdy około 30% Polaków uprawnionych do głosowania, oddałoby głos na partię władzy, która kłamie, oszukuje, mataczy, okrada i niszczy Polskę. Te 30% Polaków pragnących oddać swój głos na Platformę Obywatelską, to jest właśnie elektorat ukształtowany przez media III RP. Czas najwyższy powiedzieć STOP!!!! STOP zakłamanym mediom III RP !!! STOP indoktrynowaniu Polaków !!! STOP kłamstwom, oszczerstwom i manipulacjom !!! Kibice kilku wiodących klubów piłkarskich podjęli wcześniej akcję bojkotu Gazety Wyborczej, po zamieszczeniu przez tą gazetę kłamstw na temat środowisk kibicowskich, ale nie tylko o Gazetę Wyborczą nam chodzi. Jest to cały mechanizm połączonych mediów (radio, prasa, telewizja i internet), wykorzystywanych do prowadzenia destrukcyjnej działalności.

Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP

Cel akcji :

Celem akcji jest doprowadzenie do maksymalnego osłabienia udziału mediów III RP na rynku medialnym w Polsce przy jednoczesnym wspieraniu mediów niezależnych.

Jak działamy?

1. Nie kupujemy i nie czytamy: Gazety Wyborczej, Polityki, Wprost, Newsweek, Angora oraz wszelkich wydawnictw prasowych i książkowych firmowanych tymi tytułami
2. Nie oglądamy i nie opłacamy stacji: TVN, TVN Style, TVN 7, TVN Turbo, TVN Meteo, TVP3 rezygnujemy z umowy z operatorem telewizji cyfrowej „n” (można przejść do innej platformy cyfrowej)
3. Wysyłamy do reklamodawców powyższych stacji oraz wydawnictw prasowych informację, o zamiarze zaprzestania kupowania ich produktów, jeśli będą nadal reklamować się w kłamliwych mediach. Tekst ogólny do rozsyłania oraz adresy mailowe firm reklamujących się w tych mediach będą zamieszczone na stronie forum Stowarzyszenia i uaktualniane.
4. Nie korzystamy z portali intenetowych powyższych stacji i organów prasowych, jak również z portalu onet.pl
5. Jeśli to możliwe zmieniamy adres poczty intenetowej z onet.pl na inny np. Google
6. Nie słuchamy stacji radiowych: Radio ZET, Eska, Eska Rock, Tok Fm, Afera, Złote Przeboje

Stowarzyszenie Wolność i Suwerenność


Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters