Wrak tupolewa odgrodzony płotem i blachą – zobacz zdjęcia

Publikacja w serwisie: 05 October 2010
Klikaj przycisk +1, aby osoby z listy kontaktów widzieli Twoje rekomendacje w wyszukiwarce

Zobacz także:

» "List z Polski" » Hangar czeka na wrak tupolewa » Wrak tupolewa przykryty brezentem » Nikt nie wie CZY i KIEDY “Prawie 200 osób pojedzie do Smoleńska po wrak tupolewa” » Zobacz, jak doszło do tragedii Tu-154 [ANIMACJA] » Zachować ciągłość władzy. Zobacz, kto ją przejął » Zdjęcia z katastrofy » Zdjęcia z miejsca katastrofy Tu-154 » SMOLEŃSK: ZNIKAJĄCE ZDJĘCIA SATELITARNE » Rząd Tuska ukrywa zdjęcia satelitarne? » Dramatyczne zdjęcia – ostatnie chwile prezydenckiego Tu-154 » Tajne zdjęcia satelitarne okolic Smoleńska » Prokuratura dostała “nowe” zdjęcia z lotniska w Smoleńsku » Katastrofa 10 kwietnia: Dramatyczne zdjęcia, analiza ostatnich chwil prezydenckiego Tu-154 » Wrak czy wraki » Skrzynki i wrak do zwrotu » Będzie wrak, pomyślą o badaniach » Pod wrak tylko w rosyjskim mikrobusie » Czy wrak w końcu wróci do Polski? » Rosjanie tłumaczą dlaczego pocięli wrak » Wrak TU-154M w Smoleńsku [amatorski film] » Europa zobaczy, jak Rosjanie cięli wrak » “KATYŃ 2010″: PRZEKAZAĆ WRAK SAMOLOTU POLSCE » Polscy eksperci wracają. Wrak wciąż niszczeje » Wrak jeszcze płonie – amatorski film z miejsca katastrofy » Polacy pytają Rosjan, dlaczego cięto wrak Tu-154 i wybijano w nim szyby » Kto uziemi tupolewa » Wrak jest niezabezpieczony, ale mówiąc brutalnie, nie sądzę, żeby to miało jakiekolwiek znaczenie dla śledztwa – Paweł Graś, rzecznik rządu » Czy USA mają rozmowy z telefonu tupolewa? » Co Krasnokutski przekazał na pokład tupolewa? » Piloci tupolewa wiedzieli o mgle » Co zawierają “czarne skrzynki” tupolewa? » Rosjanie chcą przetopić tupolewa! » Szczątki tupolewa wrócą do Polski » ROSJANIE NIE ODDADZĄ WRAKU TUPOLEWA? » Warszawa nie wiedziała o katastrofie tupolewa » Dlaczego szumi w czarnych skrzynkach tupolewa? » Nowe fotele nie zrobią z tupolewa boeinga » Los drugiego tupolewa pozostaje bliżej nieokreślony » Rosjanie robili wszystko, by “posadzić” tupolewa » Wniosek o zbadanie przetargu na remont tupolewa » Dymiący nagan a papiery pokładowe Tupolewa » Rosja ogrodzi miejsce katastrofy polskiego tupolewa » Nie ma śladu montażu na zapisach z czarnych skrzynek tupolewa » Mikrofony z kokpitu Tupolewa mogły nagrać rozmowy VIP-ów » Nie mechaniczne uderzenie, a wybuchy były przyczyną zniszczenia tupolewa » Piloci prezydenckiego Tupolewa mogli zostać wprowadzeni w błąd ? » Odczytano prawie wszystkie słowa z czarnych skrzynek tupolewa » Prokuratura wojskowa dostała zapisy ostatniego rejestratora tupolewa » Czy śledczy wiedzą, co wyciekło z tupolewa? [wywiad z Siergiejem Amielinem] » Zdaniem Edmunda Klicha Piloci tupolewa byli bez szans » Ewidentne zacieranie śladów » emerytowany oficer CIA: TO NIE BYŁ WYPADEK

Na lotnisku Siewiernyj w Smoleńsku rozpoczęły się prace zabezpieczające wrak polskiego Tu-154M. Szczątki samolotu zostały odgrodzone płotem i częściowo odgrodzone blachą. Rzecznik gubernatora obwodu smoleńskiego Andriej Jewsiejenkow obiecuje również, że wrak zostanie przykryty brezentowym zadaszeniem.

Według Jewsiejenkowa, roboty związane z przykryciem szczątków polskiej maszyny potrwają kilka dni. O zabezpieczenie wraku polska prokuratura prosiła stronę rosyjską w jednym ze swoich wniosków o pomoc prawną.

W katastrofie tupolewa pod Smoleńskiem 10 kwietnia zginęło 96 osób, w tym prezydent RP Lech Kaczyński i jego małżonka Maria. Polska delegacja leciała do Katynia na uroczystości upamiętniające 70. rocznicę mordu NKWD na polskich oficerach.

4 października 2010

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/kaczynski-fakty/news-wrak-tupolewa-odgrodzony-plotem-i-blacha-zobacz-zdjecia,nId,300748

Oceń artykuł:

Komentarze są zablokowane.

Po przekroczeniu granicy rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim zmierzającym 10 kwietnia do Smoleńska na miejsce katastrofy miał zwolnić, a następnie krążyć po mieście. W tym czasie premier Donald Tusk rozmawiał z Władimirem Putinem. Według ustaleń Polskiego Radia, trasę z Witebska do granicy białorusko-rosyjskiej konwój z Jarosławem Kaczyńskim, który zmierzał do Smoleńska, by zidentyfikować ciało prezydenta RP, pokonał bardzo szybko. Tuż po przekroczeniu granicy rosyjskiej zwolnił. Pokonanie około stu kilometrów z Witebska na miejsce tragedii zajęło blisko trzy godziny. – Bardzo sprawnie dojechaliśmy do białorusko-rosyjskiej granicy. Tam 40 minut sprawdzano nam dokumenty, mimo że mieliśmy paszporty dyplomatyczne. W drodze do Smoleńska eskortowała nas już rosyjska milicja. Jechaliśmy bardzo wolno, około 25-30 km/h - relacjonował jeden z członków delegacji Adam Bielan. Delegacja pytała konwojujących milicjantów o powody tak wolnej jazdy. W odpowiedzi mieli usłyszeć, że takie mają rozkazy. Jeszcze przed Smoleńskiem pojazd z prezesem PiS został wyprzedzony przez kolumnę z premierem Tuskiem, który na Białorusi wylądował kilkadziesiąt minut po Kaczyńskim. Potem autokar z Jarosławem Kaczyńskim jeszcze krążył po mieście. W tym czasie premierzy Polski i Rosji odbyli spotkanie. Informacje te miał zweryfikować Piotr Paszkowski, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Co się dzieje

Stało się
i dzieje w dalszym ciągu
i będzie dziać nadal
jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.Niewinni nie wiedzą o niczym
bo są zbyt niewinni
Winni nie wiedzą o niczym
Bo są zbyt winniBiedni nie pojmują tego
bo są zbyt biedni
Bogaci tego nie pojmują
bo są zbyt bogaciGłupcy wzruszają ramionami
bo są zbyt głupi
Mądrzy wzruszają ramionami
bo są zbyt mądrzyMłodych to nie obchodzi
bo są za młodzi
Starych to teź nie obchodzi
bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje
i dlatego to się stało
i dlatego to się dzieje
i dziać będzie nadal- Erich Fried -
free counters